EN
-
RU
kurumsal
Biz Ne Yapıyoruz ?
" Puma Mimarlık" olarak, Mekanların mimari projeden uygulamaya kadar her aşamasında mimari disipline uygun çözümler üretiyoruz. Mimarlık ve Dekorasyon işlerini projelendirirken Avan proje, Uygulama Projesi ve Detay projelerini 1/1 ölçeğine kadar detaylandırarak projelendiriyoruz. Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3 boyutlu modellemeler, renderlar ve animasyonlar yaparak bir yapının daha proje aşamasında bitmiş halini sanal ortamda gerçeklik boyutunda gösterme olanakları yaratıyoruz.
Puma mimarlık , mimari ve dekorasyon işlerinin uygulanmasında da en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışır. Uygulama işlerinde deneyimli uzman kadrolarıyla kendi Metal ve Ahşap atölyelerinde imalat yapar.
Mimari vizyonumuz her anlamda çağdaş yapılar-mekanlar yapmak olup, mimarlığın gelişimine katkı da bulunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
 
Tasarım Yaklaşımı...
Tasarım yaklaşımımızın kökeni, titiz bir sürecin ve detaylara gösterilen özenin yapı çevresinin her unsurunda yer alması gerektiği inancına dayanmaktadır. Puma mimarlık , çevre sorumluluğunu uygulamalarının her aşamasına taşıyarak, çevreleri üzerinde olumlu bir etki yaratan tasarım projelerine olan bağlılıklarını sürdürmektedir.
Biz kapsamlı bir mesleki hizmet sunmakla beraber daha da fazlasını temin etmeye çalışıyoruz. Zira mesleki bakış açılarını ve tecrübeleri geniş bir çeşitlilikle temsil ediyor ve düzenli olarak birbirimize danıştığımızdan dolayı karmaşık durumlara karşı diğer firmalardan daha hazırlıklıyız. 
Beklenmedik iç görüler sunuyor, öngörülemeyen sorunları çözüyor ve genellikle müşterilerimizin hayal ettiğinden daha da fazla başarı sağlayan işler yaratmaya çalışıyoruz.
“Tasarım yaklaşımımızın temeli müşterilerimizin hayal ettiğinden daha da fazla başarı sağlayan işler yaratmaya çalışmaktır.” 
 
İç Dekorasyon ...
Puma mimarlık'ın iç dekorasyon uzmanlari, mimari hacimleri tanimlayarak ve işlevsellik detaylarına, iç tamamlayıcılara, uygun döşemelere ve kaliteli aydınlatmaya yön vererek, iç atmosferi geliştirir ve zenginleştirir. Biz, verimliliği ve zevki maksimum düzeye getirerek ekonomik değeri sağlayan bağlamsal iç mimariyi yaratıyoruz.
Uzman iç dekorasyon takımımız yer planlamasından sanat eserinin işlevine kadar binanın iç atmosferi ile ilgili her unsura ilişkin olarak müşterilere proje hizmeti vermektedir. “En önemlisi, biz gerçekten de heyecan verici ve başarılı çevreler yaratarak müşterilerimizin bakış açısını benimsiyor ve yansıtıyoruz. “
 
Detaylar !
Puma mimarlık, bir projenin başarısının detaylarda gizli olduğuna inanir. Kapi kollarından musluklara kadar bir binanın en küçük detayları genellikle basite alınır, ancak bu küçük unsurlar binayı kullananların dogrudan temas ettiği unsurlardır. Bu bileşenler minyatür mimarisi gibidir: İşlevsel olmalıdırlar, ancak aynı zamanda ergonomik, estetik ve elle tutulur kaliteye sahip olmak üzere kullanımı kolaylaştırmalıdırlar. “Bir projenin farklılığı detayda gizlidir..”
 
Farkındalığımız !
Şirketimiz, detaylar ve kalite üzerinde durarak tasarım ve denetleme hizmetleri sunmaktadır. Başarılı uzmanlardan oluşan bir takım ile, Puma mimarlık yapmış olduğu birçok dalda itibar kazanmıştır. Sayısız uluslararası şirket ve özel müşteriler için çalışırken, her bir projenin beklentilerini gerçekleştirmek için takım halinde görüşleri dinlemekte ve fikir alişverişinde bulunmaktayız.
Tasarım kavramlarımızda ve çözümlerimizde farklı bir tarz ve yenilikçi bir yaklaşım sunmaktayız. Gerek bir ofisin, otel odasının içini dekore etmede gerekse ışıklandırma konseptinde, tecrübelerimiz ve detaylara gösterdiğimiz itina müşterilerimiz için önemli bir unsur teşkil etmektedir. İnancımız “Büyük ya da küçük olsun her projeye sanki ilk projemizmiş gibi aynı sevk ve azim ile sarılmak.”
“Proje hedefimiz ,her zaman gerçek olmus ve bugün bile halen gerçek olandir.
 
Profesyonel Danışmanlık
Puma mimarlık'a danışmak, fikirlerin ve kişisel zevkin müşteriye empoze edilmesi anlamına gelmez. Söz konusu danışma, tasarım gereksinimlerini tahlil ederken eşsiz bir yer yaratmak ve müşterinin kendi görüş açılarını geliştirmelerine yardım etmek amacıyla mimar ile müşterinin bir araya gelmesidir.
Sonunda, yerinizi mükemmele eriştiren ve müşterilerinizle, işinizle, imajınızla ve yerinizle bağlantılı olan esnek, işlevsel bir çevre ortaya koymayı istemekteyiz. Bunu yaparken de hem bütçenizi korur hem de projemizin size layık sonuca ulaşmasını saglarız. “Danışmak, fikirlerin ve kişisel zevkin müşteriye empoze edilmesi anlamına gelmez.”